Starboard

Dotykové displeje StarBoard

Interaktivní dotykové displeje StarBoard jsou elegantní řešení za příznivou cenu, které dokonale nahrazuje interaktivní tabule. Odteď už žádné projektory a problémy s kalibrací či vypálenými žárovkami. Naše technologie StarBoard Advanced Touch má výdrž LED panelu až 50 000 hodin. Montáž je velmi jednoduchá a toto řešení zajišťuje 100% přesnou dotykovou plochu za každých okolností. Oproti klasickým projektorům mají displeje StarBoard také mnohem vyšší kvalitu obrazu v rozlišení až 4K. Displeje navíc dodáváme spolu s držákem na zeď, 3 interaktivními perami a 1 teleskopickým ukazovátkem zdarma.

StarBoard interaktivní displeje

Porovnání interaktivních displejů s interaktivními tabulemi a projektory

Nižší náklady na údržbu – s interaktivními LED dotykovými displejmi jsou jen dva náklady – samotná obrazovka a instalace obrazovky. Neexistují žádné náklady na údržbu nebo potřeba koupit náhradní díly a dodatečné vybavení. I když Interaktivní tabule vypadají jako levnější řešení, ve skutečnosti stojí víc. Nemůžete koupit pouze tabuli. Musíte si koupit projektor, rameno pro projektor, reproduktory, náhradní filtry a náhradní lampy. LED obrazovky mají nižší spotřebu energie v porovnání se standardním projektorem.

Vyšší životnost podsvícení – projektory jsou notoricky známé tím, že se v nich musí často měnit žárovky. Toto je obvykle nákladný a časově náročný úkol. Kromě toho kvalita obrazu se časem zhoršuje až do bodu, kdy dokonce ani výměna žárovky neobnoví původní kvalitu obrazu. Naše LED interaktivní dotykové obrazovky mají minimální životnost podsvícení 50 000 hodin. Je to desetkrát více než u typického projektoru.

Displej má vysoké rozlišení – všechny dotykové obrazovky LED jsou s rozlišením HD nebo 4K. Interaktivní tabule s projektorem mají obvykle nízký kontrast, nízké rozlišení a celkový barevný rozsah. To vede ke snížení zobrazených detailů. U promítaného projektoru klesá kvalita obrazu, protože se lampa postupně vypálí.

Snadné použití a žádná kalibrace – interaktivní obrazovky nepotřebují žádnou speciální konfiguraci či kalibraci. Jednoduše zapojíte libovolný počítač či notebook a máte 100 % přesnou a spolehlivou dotykovou plochu. Navíc máte možnost obrazovku kdykoli zavěsit na mobilní přenosný stojan. Pro použití projektoru s tabulí je potřebná častá kalibrace, i když jsou fixovány na trvalém místě.

Žádné stínění nebo problémy se svícením do očí – interaktivní tabule má vždy určitý stupeň stínu, dokonce i s ultra krátkými projektory. Pro uživatele vzniká rovněž problém při přecházení před projektorem, a to svícení projektoru rovnou do očí. Interaktivní displej přenáší světlo z panelu. Tým se eliminuje veškerý stín a starosti se světlem v očích.

Práce v jasném prostředí – dotykové obrazovky mohou pracovat v přirozeném denním světle nebo v jasně osvětlených místnostech, aniž by bylo nutné zatahovat žaluzie nebo snížit osvětlení. To znamená, že uživatel může pracovat ve svém přirozeném prostředí.

Hlučnost – projektory mají často ventilátory, aby je ochladily. Toto vytváří nežádoucí šum, který může způsobit rozptýlení. LED obrazovky nevytváří žádné příliš vysoké teplo, takže nevyžadují žádné hlučné ventilátory.

Nulová údržba – projektory vyžadují stálou údržbu od uživatelů, výměnu filtrů nebo lamp. LED obrazovky nevyžadují údržbu, s výjimkou případného čištění skleněné plochy.

Kontaktní formulář
Pokud si přejete získat více informací o našich produktech, jejich cenách, nebo dohodnout bezplatnou osobní prezentaci, nechte nám prosím kontaktní údaje.