Interaktivní podlaha FlySky

Interaktivní podlaha je kompaktní integrovaný systém, který obsahuje projektor, počítač a snímač pohybu. Zařízení lze použít v jakékoli místnosti s promítáním na podlahu nebo na stůl. Také je možné jej připojit k internetu a využívat libovolné internetové zdroje.

Důkladně nadesignované hry vytvořené ve spolupráci s učiteli a psychology jsou skvělým edukačně-revalidačně-rehabilitačním prostředkem na vyučování herní kreativitě, nezávislosti a spolupráci. Používání interaktivní podlahy FlySky povzbuzuje k tomu, aby uživatelé jednali samostatně a překonávali výzvy různé obtížnosti.

V roce 2019 jsme přinesli do školských zařízení interaktivní podlahu s edukační hodnotou, která má veliký úspěch. Od té doby se tento produkt stal oblíbenou učební pomůckou v mateřských, základních a speciálních školách a naší srdeční záležitostí. Nyní s radostí představujeme novou generaci interaktivní podlahy - FlySky.

FlySky interaktivni podlaha tiny


Škola hrou

Interaktivní podlaha jako učební pomůcka dává nový rozměr pojmu škola hrou a poskytuje učení spojené se zážitkem.

Více než 100 her motivuje k pohybu, rozvíjí postřeh, trpělivost, logické myšlení, stimuluje vnímání, vizuálně-pohybovou koordinaci a v neposlední řadě i týmovou spolupráci.

Mezi hlavní benefity (přednosti) interaktivní podlahy FlySky patří:

KLIK

Technologie FlySky eliminuje zpoždění v interakci pohybu uživatele a čtení obrazu, což umožňuje maximálne presné ovládaní.

AUTOMATICKÁ KALIBRACE

Dynamická odezva na změny světelných podmínek v místnosti a automatická úprava parametrů zajišťující zachování optimální kvality obrazu.

STEREO ZVUK

Zvukový výkon FlySky poskytuje ideální kvalitu zvuku i v místnostech s vysokou hladinou hluku.

ŽÁDNÝ STÍN

Algoritmus FlySky dokáže rozpoznat stíny a eliminovat jejich náhodný vliv na aktivitu uživatele při práci nebo hraní.

DIGITÁLNÍ DIDAKTIKA

Všechny aplikace a hry jsou založeny na inovativních metodických řešeních podle předpokladu – „zabávat a vzdělávat“.

INTERNET

Líbí se vám Google, YouTube nebo jiné webové aplikace? Zažijte je novým způsobem pomocí pohybu nebo našeho IR pera.

Galéria:

Kontaktní formulář
Pokud si přejete získat více informací o našich produktech, jejich cenách, nebo dohodnout bezplatnou osobní prezentaci, nechte nám prosím kontaktní údaje.