YOLI edukační hra

Edukační hra YOLI

YOLI je moderní praktická pomůcka, která využívá pokročilou technologii, ale funguje intuitivně a jednoduše. Usnadňuje práci učitelům tak, že hravým způsobem vytváří podnětné prostředí pro vzdělávání dětí podle šesti základních tematických okruhů. YOLI podněcuje interakci a dialogy a vytváří společný socializační zážitek.

Hra byla navržena ve spolupráci s pedagogy jako hravá cesta k učení. Byla vyvinuta tak, aby inspirovala a motivovala děti k tomu zkoušet různé možnosti a využívat svou představivost. Zároveň je v rámci všech šesti tematických okruhu připraveno nekolik různých her.

YOLI CZ 6 ikoniek
YOLI jak to funguje

Jak to funguje?

Platforma YOLI se zapíná pomocí jediného tlačítka a funguje jako herní podložka pokaždé, když budete chtít hrát. V každém kole je třeba umístit obrázkové kartičky, které mají v sobě zabudovaný čip, na podložku tak, aby odpovídaly určitému tématu, byly v konkrétním pořadí nebo na základě úplně jiného kritéria. Když děti pokládají dílky na platformu, ta přitom reaguje zvuky, vibracemi nebo jejich odhazováním.

yoli katalog her
YOLI roční období

YOLI katalog her

V současnosti máme k dispozici 14 různých her, které pokrývají 6 základních tématických okruhů. Máte-li nápad na nové téma hry, kontaktujte nás a hru můžeme vytvořit.
Pro více informací si prosím otevřete náš online katalog her.

Kontaktní formulář
Pokud si přejete získat více informací o našich produktech, jejich cenách, nebo dohodnout bezplatnou osobní prezentaci, nechte nám prosím kontaktní údaje.